O firmie G.COMM

Podstawowe
informacje

Włoska firma G.COMM istnieje od 2004 r. Specjalizuje się w produkcji urządzeń usprawniających pracę stomatologów, głównie lamp diodowych i halogenowych oświetlających pole zabiegowe. Jako jedna z nielicznych instaluje w produkowanych lampach kamery umożliwiające rejestrację zabiegu. Dzięki wysokiej jakości produkty firmy G.COMM znane są w ponad 80 krajach. Od ponad 10 lat autoryzowanym przedstawicielem na Polskę firmy G.COMM jest firma Makromed, wiodący polski producent unitów stomatologicznych.

Nasze
wartości

"Jesteśmy blisko lekarzy. Dzięki częstym i osobistym kontaktom ze stomatologami mogliśmy uwzględnić w naszych produktach potrzeby i pragnienia profesjonalistów poszukujących optymalnego widzenia w miejscu pracy i w otaczającym nas środowisku. Wybór materiałów, specyfikacji produktów i stylu jest inspirowany wymaganiami naszych klientów. Jesteśmy dumni z bycia producentem, my prowadzimy cały cykl produkcyjny w naszych zakładach budując i montując wszystko we własnym zakresie, stale inwestujemy w kadrę, proces produkcyjny oraz nowoczesne maszyny CNC."

Nowoczesne
wzornictwo

Klienci na całym świecie doceniają atrakcyjne włoskie wzornictwo produktów oraz nowoczesne rozwiązania, które łączą innowacyjność z dużym doświadczeniem w dziedzinie optyki, elektromechaniki i cyfrowych technologii.

Misja
firmy

Uważne słuchanie użytkownika i skupianie się na produkcji własnej, opartej na najnowocześniejszych technologiach.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
  Twoje dane są gromadzone przez Makromed w celu obsługi Twojego wniosku i udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Dane te nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów bez Twojej uprzedniej zgody

  Dane firmy
  Makromed Sp. z o.o. Sp. K
  ul. Czechosłowacka 1
  92-216 Łódź
  POLSKA

  • NIP: 725-100-65-64
  • REGON: 470751950
  • KRS: 470751950
  Telefon
  +48 678 88 54